درباره کلینیک پیروزی


کلینیک مشاوره و روانشناسی پیروزی واقع در تهران یکی از بهترین مراکز روانشناسی تخصصی کشور می باشد که با مشاورانی مجرب و متخصص سعی دارد تمامی مشکلات شما در زمینه مشاوره خانواده، کودک، تحصیلی، زوج درمانی، فردی، شغلی، ازدواج و…را حل کند.

Icon

مشاوران کلینیک روانشناسی پیروزی

در کلینیک تخصصی پیروزی سعی شده تا از بهترین مشاوران روانشناسی، مشاوران خانواده و افراد متخصص در حوزه کسب‌وکار جهت مشاوره استفاده شود.

آقای دکتر
آقای دکترمحمد پیروزی
مشاوره فردی (افسردگی اضطراب و اختلالات رفتاری)، زوج درمانگر، مشاوره خانواده، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره کسب‌و‌کار، مشاوره رابطه، گروه درمانی با رویکرد طرحواره درمانی و cbt مدرس و برگزار کننده کارگاه‌های روانشناسی.
خانم دکتر
خانم دکترسمیرا ابراهیم
مشاوره فردی (اضطراب، وسواس، افسردگی و سایر اختلالات رفتاری)، مشاوره پیش از ازدواج، زوج درمانگر، مشاور خانواده، درمانگر اختلالات شخصیت، طرحواره درمانگر، درمانگر شناختی-رفتاری، و برگزار کننده کارگاه های آموزشی و گروه درمانی.

سایرین درباره ما چه می‌گویند؟

ما در کلینیک پیروزی و در دو شعبه کلینیک روانشناسی در پیروزی و کلینیک روانشناسی در قیطریه، به‌صورت روزانه درحال خدمت رسانی به مراجعین محترم زیادی هستیم…

متخصصین کلینیک پیروزی بسیار با صبر و حوصله به تمام موارد گوش می‌دهند و به من در زمینه «روانشناسی خانواده» بسیار کمک کردند.

کلینیک پیروزی قطعا یکی از معتبرترین و متخصص‌ترین کلینیک‌های شرق تهران است. من واقعا از حضور در این کلینیک راضی هستم.

در کلینیک پیروزی من واقعا احساس امنیت و راحتی داشتم که همین مورد علت بیان راحت مسائل و مشکلاتم بود. استفاده از این کلینیک را به شدت پیشنهاد می‌کنم.

ارسال قرار ملاقات

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.