سکس تراپی

سکس تراپی و مشاوره جنسی یکی از شیوه های روان درمانی گفتگو محور است و در آن زوج ها می‌توانند با کمک یک سکس تراپ مشکلات مربوط به رابطه جنسی خود را حل کنند.
عده زیادی از افراد تصور می کنند سکس یک عمل ارادی و غریزی در انسان است که هیچ نیازی به آموزش ندارد.
اغلب این افراد فکر می کنند همه افراد به طور ذاتی می دانند که یک رابطه جنسی چطور انجام می شود و یا کیفیت آن به چه عواملی بستگی دارد. در حالی که علم روانشناسی ثابت کرده اینطور نیست.

sex-therapy

در صورت نیاز به مشاوره سکس تراپی بر روی باکس درخواست مشاوره کلیک کنید.

سکس تراپی چیست؟

سکس تراپی چیست؟ اگر شرم، شما را از درخواست کمک باز می دارد این را بدانید: 43 درصد از زنان و 31 درصد از مردان از اختلالات جنسی رنج می برند.
سکس تراپی برای رسیدن به انتهای مسائل جنسی و معکوس کردن آن ها طراحی شده است.

بسیاری از افراد دیدگاه درستی نسبت به رابطه جنسی ندارند و حتی نمی‌دانند که یک سکس. مناسب چه ویژگی هایی دارد
از طرفی هم در گذشته بسیاری از افراد تصور خوبی از سکس تراپ نداشتند و نمی دانستند جلسات سکس‌تراپی چطور و چگونه می گذرد. خوشبختانه آگاهی جوامع افزایش یافته و در حال حاضر نیز همه می دانند که وجود یک سکس تراپ تهران برای افرادی که رابطه جنسی باکیفیتی ندارند چه قدر ضروری است. سکس و لوژی به خوبی می‌تواند از طریق گفتگو و بررسی ریشه مشکلات به زوج ها کمک کند تا کیفیت رابطه خود را افزایش دهند.

سکس تراپی چیست؟

سکس تراپی نوعی گفتگوی درمانی است که به منظور کمک به افراد و زوجین در رسیدگی به عوامل پزشکی، روانی، شخصی یا بین فردی تأثیرگذار بر رضایت جنسی طراحی شده است.

هدف از سکستراپی این است که به افراد کمک کند تا از چالش های جسمی و عاطفی گذشته رهایی یابند و رابطه ای رضایت بخش و زندگی جنسی لذت بخشی داشته باشند.

اختلال عملکرد جنسی شایع است.

در حقیقت، 43 درصد از زنان و 31 درصد از مردان گزارش شده است که در طول زندگی خود نوعی اختلال عملکرد جنسی را تجربه می کنند.
به طور کلی ، سکس تراپی ( سکس درمانی ) به عنوان ترکیبی از تکنیک ها و فعالیت های درمانی با هدف بهبود عملکرد در حیطه سلامت جسمی ، روانی ، و احساسی معرفی می گردد.
در واقع ، سکس تراپی یا سکستراپی ، درمان به وسیله افزایش لذت جنسی برای افراد مبتلا به اختلالات روحی و جسمی می باشد.

این اختلالات ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • اختلال در نعوظ
 • میل جنسی کم
 • کمبود علاقه
 • انزال زودرس
 • اعتماد به نفس کم
 • عدم پاسخ به محرک جنسی
 • ناتوانی در رسیدن به ارگاسم
 • میل جنسی بیش از حد
 • ناتوانی در کنترل رفتارهای جنسی
 • افکار جنسی ناراحت کننده
 • شرط های جنسی ناخواسته

زندگی جنسی برآورد سالم و طبیعی است. صمیمیت جسمی و عاطفی، بخش های اساسی بهزیستی شما هستند.
هنگامی که اختلال عملکرد جنسی رخ می‌دهد، داشتن روابط جنسی ممکن است دشوار باشد. ممکن است سکس مشاوره بتواند به شما در ترمیم مجدد چالش‌های جنسی و افزایش رضایت جنسی کمک کند.

چه کسانی نیاز به سکس تراپی و مشاوره جنسی دارند؟

چه کسانی نیاز به سکس تراپی و مشاوره جنسی دارند؟

یک روش برای تعیین اینکه آیا شما به جای نوع دیگری از گفتگوی درمانگر نیاز به دیدن یک سکس تراپ دارید، این است که تجزیه و تحلیل کنید که چه بخش هایی از زندگی شما بیشتر از آنچه در حال حاضر احساس می کنید تحت تأثیر قرار گرفته است.

یک زندگی جنسی رضایت بخش، سالم و طبیعی است. صمیمیت فیزیکی و عاطفی بخش مهمی از رفاه شما هستند.
هنگامی که اختلال عملکرد جنسی رخ می دهد، داشتن آن زندگی جنسی کامل می تواند دشوار باشد.

سکس. تراپی ممکن است بتواند به شما کمک کند چالش های جنسی خود را مجدداً تنظیم کنید و رضایت جنسی خود را افزایش دهید.

اگر کیفیت زندگی و سلامت عاطفی شما به شدت تحت تاثیر اختلال عملکرد جنسی شما قرار گرفته است، بهتر است به یک متخصص سکس تراپی مراجعه کنید.
به همین ترتیب، اگر فقدان صمیمیت یا مشکل در برقراری ارتباط با شریک زندگی به عنوان جدی ترین نگرانی شخصی شما منجر شود، یک درمانگر جنسی بهترین مکان برای شروع است.

دلایل بوجود آمدن مشکلات جنسی

منشأ مشکلات جنسی می تواند پیچیده باشد و شامل چندین فاکتور بیولوژیکی، روانشناختی و بین فردی باشد.
درمانگران جنسی کلینیک سکس تراپی پیروزی با استفاده از یک رویکرد جامع، زیست روانشناختی و اجتماعی برای تشخیص و درمان، نگاهی گسترده به تمام جنبه های زندگی شما دارند.
در صورت لزوم، درمانگران ما با سایر پزشکان و روانشناسان همکاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که از مراقبت های کاملی برخوردار هستید.

اهمیت سکس تراپی در رفع اختلالات جنسی

مشکلات جنسی و نارضایتی به طرز شگفت آوری رایج است. در حقیقت، بسیاری از ما حتی در بهترین روابط و در بهترین زمان ها برخی از مشکلات جنسی را تجربه خواهیم کرد.
مشکلات جنسی رفع نشده می تواند تأثیر دومینو داشته باشد و بر دیدگاه خود، شریک زندگی و روابط شما تأثیر منفی بگذارد.
نتیجه اغلب احساسات غیر ضروری قطع ارتباط، سرخوردگی، اضطراب و شرم را به همراه دارد، چه رسد به از دست دادن زندگی جنسی شخص!

آنچه قبل از قرار ملاقات با سکس تراپبیست باید بدانید

وقتی آماده شروع رابطه جنسی هستید، این پنج مورد را در نظر داشته باشید تا تصمیم بگیرید که چه کسی را برای درمان ملاقات کنید.

سازگاری

درمانگران منحصر به فرد هستند. درمان موفقیت آمیز تا حد زیادی به این بستگی دارد که چقدر با درمانگر خود ارتباط برقرار می کنید و چقدر به آنها اعتماد دارید و راهنمایی های آنها برای کمک به شما برای رفع نگرانی هایتاناگر با یک درمانگر جنسی احساس راحتی نمی کنید، به دنبال دیگری باشید. لازم نیست شریک زندگی خود را برای سکس تراپی تهران یا سکس. درمانی با خود بیاورید.
برای برخی افراد، سکس درمانی انفرادی برای رفع نگرانی ها کافی است. برای دیگران، حضور هر دو نفر در طول درمان ممکن است به بهبود رضایت و ایجاد ارتباط قوی‌تر کمک کند.

طرح درمان

در طول اولین قرار ملاقات شما، درمانگر شما احتمالاً یک برنامه درمانی اولیه را با شما انجام خواهد داد. برای اکثر افراد و زوج ها، در ابتدا چندین جلسه مورد نیاز است. یک زندگی جنسی کامل به دلایل زیادی برای سلامتی شما حیاتی است.
عناصر فیزیکی و عاطفی یک زندگی جنسی سالم دارای مزایای گسترده ای هستند، از جمله کاهش فشار خون، سلامت قلب بهتر و کاهش استرس. رابطه جنسی فقط یک بخش طبیعی و سرگرم کننده از زندگی است.

با این حال، برای برخی از افراد، رابطه جنسی منبعی از اضطراب و نگرانی بزرگ است. اختلال عملکرد جنسی می تواند منجر به عوارض رابطه، از دست دادن اعتماد به نفس و بسیاری از اثرات منفی دیگر شود.

سکس تراپی یک رویکرد یکپارچه برای درمان و حذف چالش های اساسی است. این نگرانی ها ممکن است فیزیکی باشد، مانند گردش خون پایین.
آنها همچنین ممکن است نگرانی های روانی مانند اضطراب، استرس و مسائل مربوط به اعتماد به نفس باشند.
سکس ترابی می تواند به افراد و زوج ها کمک کند تا راهی برای برقراری ارتباط باز و صادقانه پیدا کنند تا بتوانند با هر گونه نگرانی یا چالش به سمت یک زندگی جنسی سالم و شاد کار کنند.

سکس چیست و برنامه سکس تراپ کار می کندچگونه است؟

 • سکس چیست ؟ تراپی مانند روان درمانی است. شما با صحبت کردن از طریق تجربیات، نگرانی ها و احساسات خود، این بیماری را درمان می کنید.
 • به همراه درمانگر خود، مکانیسم های مقابله ای را برای کمک به بهبود پاسخ های خود در آینده به کار می گیرید تا بتوانید زندگی جنسی سالم تری داشته باشید.
 • در طول قرارهای اولیه، درمانگر شما فقط با شما صحبت خواهد کرد یا با شما و شریک زندگیتان با هم صحبت خواهد کرد. درمانگر آنجاست تا به شما کمک کند تا چالش فعلی خود را پردازش کنید.
 • آنها آنجا نیستند که طرف یک نفر را بگیرند یا به متقاعد کردن کسی کمک کنند.
 • همچنین، همه لباس های خود را حفظ خواهند کرد. درمانگر جنسی با کسی رابطه جنسی نخواهد داشت یا به کسی نشان نمی دهد که چگونه رابطه جنسی داشته باشد.
 • با هر جلسه، درمانگر شما را به سمت مدیریت بهتر و پذیرش نگرانی‌هایتان که ممکن است منجر به اختلال عملکرد جنسی شود، سوق می‌دهد.
  تمام گفتار درمانی، از جمله رابطه جنسی، هم یک محیط حمایتی و هم یک محیط آموزشی است.

سکس تراپیست کیست و مشاور جنسی کیست و چه زمانی باید به آن مراجعه کرد؟

سکس تراپیست کیست و مشاور جنسی کیست و چه زمانی باید به آن مراجعه کرد؟

سکس تراپی مانند هر نوع روان درمانی است. شما با گفتگو از طریق تجربیات، نگرانی ها و احساسات خود شرایط را درمان می کنید.

شما به همراه سکس تراپیست خود سازوکارهای مقابله ای را برای کمک به بهبود پاسخ های خود در آینده تهیه می کنید تا بتوانید زندگی جنسی سالم تری داشته باشید.

در حین قرار ملاقات های اولیه، سکس. لوژی شما فقط با شما یا با شما و شریک زندگی خود صحبت خواهد کرد.

درمانگر در آنجا برای راهنمایی و کمک به شما در پردازش چالش فعلی خود قرار دارد: با هر جلسه، سکس تراپ شما را به سمت مدیریت بهتر و پذیرش نگرانی های شما سوق می دهد که ممکن است منجر به اختلال عملکرد جنسی شود.
همه گفتگوی درمانی از جمله سکس تراپی یا سکس درمانی یا سکس لوژی هم یک محیط حمایتی و هم از نظر آموزشی است.

مراحل سکس تراپی کدامند و چگونه طی می شود؟

مراحل سکس تراپی کدامند و چگونه طی می شود؟

قبل از قرار ملاقات باید بدانید

هنگامی که شما آماده برای شروع سکس تراپی هستید تصمیم بگیرید چه کسی را برای درمان، ملاقات کند.

سازگاری

سکس چیست ؟ سکس تراپ ها بی نظیر هستند. موفقیت درمانی تا حد زیادی به این بستگی دارد که چقدر با درمانگر خود ارتباط برقرار می کنید و چقدر به آن ها و راهنمایی های آن ها اعتماد دارید تا بتوانند به شما کمک کنند.
اگر به هیچ وجه با دکتر سکس لوژی خود احساس راحتی نمی کنید به دنبال دیگری باشید.

انفرادی در مقابل زوج

لازم نیست شریک زندگی خود را با خود به سکس لوژی بیاورید. برای برخی از افراد، درمان جنسی سلولی برای رفع نگرانی ها کافی است برای دیگران، حضور هر دو نفر در طول درمان ممکن است به بهبود رضایتمندی و ایجاد ارتباط قوی تری کمک کند.
در مورد انتخاب خود برای شروع درمان با شریک زندگی خود صحبت کنید.

برنامه درمانی

در حین اولین ملاقات، سکس تراپیست شما از یک طرح درمانی اولیه با شما فراتر خواهد رفت. در بیشتر افراد و زوج ها، ابتدا چندین جلسه لازم است.
با این وجود هنگامی که درمان، تفاوت قابل توجهی در شما ایجاد کرد و درمانگر شما احساس اطمینان کرد که می توانید با چالش های آینده روبرو شوید ممکن است از مراقبت درمانگر خود رها شوید.

چرا سکس تراپی مهم است؟

چرا سکس تراپی مهم است؟

 • سکس عالی می تواند رابطه زوجین را از چند طریق بهبود بخشد.
 • تقویت ارتباطات عاطفی و جنسی
 • تقویت احساسات و تمایلات جنسی از طریق تمرینات جنسی که ممکن است به رفع بی حوصلگی جنسی کمک کند
 • تقویت درک نیازهای جنسی و خواسته های جنسی یکدیگر
 • تقویت کاوش های فانتزی

یک سکس تراپی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

نکات مهم مربوط به سکس چیست؟

 • یک سکس تراپیست مجاز می تواند یک روانپزشک، روانشناس، ازدواج و خانواده درمانی یا مددکار بالینی اجتماعی باشد.
 • این متخصص های سکس تراپی سلامت روان برای اینکه به عنوان یک سکس تراپیست معتبر شناخته شوند، تحت آموزش های جنسی گسترده ای قرار می گیرند.
 • یک سکس تراپ درمانی به شما گوش می دهد تا مشکلات شما را توصیف کند و ارزیابی کند که آیا علت احتمالاً روانی، جسمی است یا ترکیبی از این دو.
 • هر جلسه سکس جنسی تراپ. درمانی محرمانه است. شما می توانید خودتان یک درمانگر جنسی را ببینید، اما اگر مشکل شما نیز در شریک زندگی شما تأثیر دارد، ممکن است بهتر باشد که هر دو در جلسات شرکت کنید.
 • صحبت کردن و کاوش در مورد تجربیات به شما کمک می کند تا درک بهتری از وقایع و دلایل آن داشته باشید.
  همچنین ممکن است درمانگر در زمان مشاوره سکس تراپی، تمرینات و کارهایی را توصیه کند که با همسر خود انجام دهید.
 • جلسات معمولاً 30 تا 50 دقیقه طول می کشد. پزشک متخصص ممکن است به شما توصیه کند جلسات هفتگی داشته باشید یا مانند یک بار در ماه آن ها را مشاهده کنید.

چه زمانی نیاز به مراجعه به یک سکس تراپی داریم؟

همان طور که میدانید متخصص سکس تراپی سکس تراپی در تمام زمینه های مربوط به روابط جنسی اطلاعات کاملی دارند.
همچنین بیشتر مراجعین معمولا به دلیل نداشتن میل جنسی به همسر یا پارتنر خود و یا عدم توافق در تعداد دفعات رابطه جنسی به تراپیست مراجعه می کنند. به طور کلی زمانی که مشکلات زیر را در رابطه خود داشته باشید، می توانید برای حل مشکل خود به سکس تراپیست مراجعه نمایید. این مشکلات شامل :

 • عدم تمایل به شریک جنسی خود
 • استرس و تنش بالا در زمان رابطه
 • زود انزالی
 • اعتیاد زیاد به سکس عالی
 • داشتن درد زیاد در رابطه
 • نداشتن گرایش جنسی
 • نداشتن اعتماد به نفس در رابطه
 • ناراضی بودن از رابطه
 • ارضا نشدن بانوان پس از اتمام رابطه
 • عدم اعتماد به نفس پس از درمان سرطان سینه و پروستات
 • کاهش میل جنسی
 • و …

خدمات مشاوران سکس تراپی

خدمات مشاوران سکس تراپی

کلینیک سکس تراپی پیروزی مرکز سکس تراپی از تیم متخصص روانشناسان و مشاوران تشکیل شده است، که همواره سعی دارند در تمامی مسائل سلامت روان از جمله دکتر سکس لوژی به شما عزیزان کمک نمایند و اختلالات شما در تمامی زمینه های روانی را حل کنند.
می توانید هر کجا که هستید با شماره تماس سکس س. تراپی تماس حاصل فرمایید و جهت رزرو نوبت اقدام نمایید بعد از آن متخصص سکس تراپی ما با شما تماس گرفته و از مشاوره سکس تراپی آن ها بهره مند خواهید شد.

تعریف یک زندگی جنسی شاد چیست؟

برخی از مردم بر این باورند که یک زندگی جنسی خوب به این بستگی دارد که شما دو نفر چند وقت یکبار رابطه جنسی داشته باشید. برخی دیگر معتقدند ارگاسم چندگانه یا متقابل کلید اصلی است.

در حقیقت، هیچ یک از این چیزها برای یک زندگی جنسی شاد حیاتی نیستند.

هیچ عدد جادویی در مورد کمیت وجود ندارد. مهم این است که هر یک از طرفین احساس امنیت و راحتی کنند و رابطه جنسی لذت بخشی داشته باشند.

آنچه مهم است توانایی زوج ها برای برقراری ارتباط با یکدیگر در مورد نوع رابطه جنسی است که می خواهند داشته باشند.

بیایید به راه‌هایی برای بهبود زندگی جنسی با هم نگاه کنیم، و اینکه چگونه ممکن است کیفیت رابطه شما را بهبود بخشد.

گاهی اوقات ممکن است سخت به نظر برسد، اما صحبت کردن با شریک زندگی خود در مورد رابطه جنسی سرمایه گذاری در رابطه شماست. در اینجا راه هایی برای صحبت موثر وجود دارد.

از قبل برای صحبت در مورد رابطه جنسی و سکس خوب برنامه ریزی کنید. با قرار دادن این گفتگو در دستور کار خود، احتمال اینکه این صحبت از روی عصبانیت یا ناامیدی به وجود بیاید را از بین می برید.

غذا و رابطه جنسی

بسیاری از افسانه های پیرامون اثرات افزایش میل و عملکرد برخی غذاها حکایتی است. اما یک رژیم غذایی خوب می تواند به تقویت میل جنسی شما کمک کند و اطمینان حاصل کند که بدن شما به خوبی کار می کند.
یک رژیم غذایی نامناسب می تواند منجر به بسیاری از مشکلات سلامتی شود که ممکن است بر زندگی جنسی شما تأثیر منفی بگذارد.
به عنوان مثال، اختلال نعوظ اغلب با چاقی و دیابت مرتبط است که می تواند ناشی از رژیم غذایی نامناسب باشد.

غذا بخش مهمی از زندگی روزمره و سلامت کلی شما است. بنابراین ممکن است تعجب نکنید که رژیم غذایی شما می تواند بر زندگی جنسی شما تأثیر بگذارد.
تغییر عادات و رفتارهای غذایی شما ممکن است راه حلی برای مشکلات جنسی نباشد، اما مکان خوبی برای شروع است.

افرادی که مشکل اضافه وزن دارند ممکن است که نتوانند به راحتی وزن خود را پایین بیاورند و در زندگی سکس خوب داشته باشند.
خوردن غذای سالم و تغییر عادات غذایی بد می تواند به سلامت زندگی شما و کیفیت رابطه جنسیتان کمک کند. جالب است بدانید که خیلی از مشکلات زناشویی با اصلاح عادات غذایی نا سالم قابل درمان هستند.

نکاتی برای داشتن یک زندگی سکس سالم

صدف را امتحان کنید. آنها منبعی از روی هستند که تستوسترون شما را افزایش می دهد و به طور سنتی به عنوان یک داروی غرایز جنسی در نظر گرفته می شوند.

با هم غذا بخورید تا آرامش پیدا کنید و پیوند برقرار کنید.

مصرف الکل را کاهش دهید.

برای تقویت جریان خون سالم و کمک به حفظ نعوظ، هندوانه بخورید یا مکمل های ال سیترولین مصرف کنید.

برای سکس تراپی ها لزوما دارو تجویز نمی شود. مشکلات جنسی که ریشه روانشناختی دارند، می توانند با صحبت و تکنیک های روان درمانی حل شوند. بسیاری از مشکلاتی که ریشه فیزیکی دارند یا ترکیبی از مشکلات فیزیکی و روانشناختی هستند هم با دارو بهبود جنسی برطرف خواهد شد.

رابطه جنسی یکی از مهم ترین اصل های زندگی زناشویی است. روانشناسان معتقدند زوج هایی که رابطه جنسی مناسبی دارند در زندگی زناشویی نیز موفق تر عمل می کنند. علاوه بر این رابطه جنسی بر جسم و روح افراد نیز تاثیر بسیار زیادی دارد.

برای مثال سکس س با کیفیت می تواند بر فشار خون پایین تر، سلامت قلب و عروق افراد و یا حتی آرامش ذهنی آن ها موثر باشد. با این حال همه زوج ها در رابطه جنسی خود موفق نیستند. گاهی وقت ها زوج ها به دلایل مختلف نمی توانند رابطه جنسی خوبی با یکدیگر داشته باشند. در این شرایط سکس تراپی می تواند به آن ها کمک کند.

در جلسات سکس تراپی چه می گذرد؟

جلسات سکس تراپی بر پایه گفتگو برگزار می شود و در این جلسات، زوج ها با توجه به نوع مشکل و اختلالی که از آن رنج می برند با روان درمانگر یا همان سکس تراپ صحبت می کنند.
در پایان جلسات نیز زوج ها به کمک سکس تراپ به راه حلی مناسب برای رفع مشکلات شان دست پیدا می کنند.

باید بدانید بسیاری از افرادی که در رابطه زناشویی خود از اختلالات جنسی رنج می برند، به دلیل احساس شرم و خجالتی که دارند هیچگاه به سکس تراپ مراجعه نمی کنند!
با وجود اینکه بیان مسائل جنسی برای اغلب افراد سخت بوده و این موضوع نیز کاملا قابل درک است، اما توصیه ما به شما این است که در صورت وجود مشکل حتما به سوپر سکسی تراپ مراجعه کنید.

باید بدانید اختلالات جنسی به تنهایی می توانند شروع مشکلات بزرگ تری مانند خیانت، طلاق و غیره باشند.
از این رو درمان این نوع از اختلالات بسیار مهم است. از طرفی هم مراجعه به یک سکس تراپ کاری پسندیده است.
یک سکس تراپ مانند روان درمانگرهای دیگر رازدار است و قرار نیست مشکلات شما در جایی بیرون از جلسات درمان درز پیدا کند.

در جلسات سکس تراپی چه می گذرد؟

عمده اختلالاتی که در جلسات سکس تراپی به آن ها می پردازند شامل چه مواردی است؟

 • فتیش‌های جنسی ناخواسته
 • ناتوانی در کنترل رفتار جنسی
 • افکار جنسی آزار دهنده
 • میل جنسی بیش از حد و غیر قابل کنترل
 • انزال زودرس
 • اعتماد به نفس پایین در حوزه سکسی
 • عدم پاسخ به محرک‌های جنسی
 • اختلال در نعوظ
 • کاهش میل جنسی
 • کمبود علاقه به سکس

وظیفه سکس تراپی چیست؟

در ابتدا یک سکس تراپ با توجه به شرایط زوج ها به صورت جداگانه یا همزمان با هم به گفتگو با آن ها می پردازد.
سکس تراپ وظیفه دارد جلسات درمانی را با ارائه صحبت های همدلانه زوج درمانی پیش ببرد و در همان ابتدا احساس امنیت و اطمینان خاطری عمیق به زوج ها منتقل کند.
به این صورت زوج ها نیز به راحتی می توانند مشکل خود را بیان کرده و احساس شرم و خجالت را از خود دور کنند.

به خاطر داشته باشید مهم ترین عامل موفقیت در جلسات سکس تراپی، صداقت شما است.
اگر قرار باشد با پنهان کاری و دروغ جلسات، را پیش برید سکس تراپ نیز هیچگاه نمی توانند راهکار درستی به شما ارائه دهد. انجام وظیفه درست سکس تراپ وابسته به عملکرد زوجین است.

چه زمانی به سکس تراپی مراجعه کنیم؟

 • زمانی که متوجه می شوید همسرتان برای برقراری رابطه جنسی با شما تمایلی ندارد.
 • در زمان وقوع مشکلات مربوط به ارگاسم
 • ناتوانی در رابطه جنسی در هنگام دخول
 • احساس درد فراوان در زمان سک س
 • مشکل در ایجاد نعوظ یا حفظ آن
 • مشکلات مربوط به زودانزالی
 • افکار وسواسی و تحمل ناپذیر درباره مسائل جنسی
 • احساس گناه در حین رابطه ی جنسی
 • تمایل به ترک رابطه و نداشتن رابطه جنسی با شریک جنسی
 • واژینسموس

*نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که هیچ یک از این مشکلات و اختلالات بیان شده مختص به خانم ها و اقایان نیست.
اصل اول برای برقراری یک رابطه جنسی مناسب توجه به نیاز طرف مقابل است. اگر به هر دلیلی (دلایلی به غیر دلایل بیان شده هم در بر می گیرد) احساس می کنید در رابطه جنسی خود موفق نیستید و یا همسرتان به خوبی به نیازهای شما توجه نمی کند، بهتر است به یک سکس تراپ مراجعه کنید.
برای مشاهده ادرس سکس تراپ به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

چه زمانی به سکس تراپی مراجعه کنیم؟

آیا در جلسات سکس تراپی بیماران را معاینه می کنند؟

خیر به هیچ عنوان در جلسات سکس تهرانی تراپی معاینه انجام نمی شود. باید بدانید که حتی سکس تراپ اجازه انجام این کار را هم ندارد.
البته زمان هایی وجود دارد که در آن بیماران به معاینه نیاز دارند که در این صورت سکس تراپ آن ها را به پزشک مربوطهارجاع می دهد.
توجه داشته باشید که هر گونه لمس فیزیکی در جلسات دکتر سکس ممنوع است. اگر زمانی سکس تراپ تان لمستان کرد سریعا باید آن را گزارش دهید.

سکس تراپی یکی از شیوه های روان درمانی است که در آن به بررسی مشکلات و اختلالات جنسی زوج ها می پردازند.
جلسات سکس تراپی به خوبی می تواند یک کمک کننده بزرگ برای افرادی باشد که از اختلالات جنسی رنج می برند. پس هیچگاه از مراجعه به سکس تراپ ناراحت و نگران نباشید.
مطمئن باشید که یک سکس تراپ کاملا رازدار است و به خوبی می تواند مشکلات و نواقص جنسی شما را رفع کند.

چگونه کلینیک سکس تراپی می تواند به شما کمک کند؟

مرکز زوج درمانیو سکس تراپی می تواند به شما کمک کند تا مشکلاتی را که در زندگی جنسی خود دارید برطرف کنید.
گاهی اوقات، یافتن یک سکس تراپ که می داند چگونه این مسائل را مدیریت کند و متناسب با برنامه شما باشد، دشوار است.

با مرکز سکس تراپی، شما به طیف وسیعی از ارائه دهندگان، از جمله کسانی که در زمینه بهداشت جنسی تبحر دارند، دسترسی دارید.
چه تنها باشید و چه در رابطه، دکتر سکسی می تواند به شما در بهبود سلامت جنسی کمک کند. اگر به یک برنامه انعطاف پذیرتر نیاز دارید یا اگر یک ارائه دهنده آموزش دیده در نزدیکی شما نیست، سکس تراپی به صورت آنلاین در کلینیک سکس تراپی می تواند گزینه خوبی باشد.

هزینه سکس تراپی چقدر است ؟

هزینه سکس تراپی بسته به درمانگر و سایت متفاوت است. بسته به سایتی که از آن به دنبال درمان هستید، مبلغی که در این مورد لحاظ می شود به طور قابل توجهی متفاوت خواهد بود.
اگر به دنبال مراجعه به یک سوپر سکسی تراپ، چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین هستید، این هزینه می تواند در هر جلسه مشاوره مرکز سکس تهران چند صد تومان باشد.
درمانگران معمولاً نرخ های خود را تعیین می کنند و تفاوت آن ها در مناطق مختلف متفاوت است.

تحقق روابط جنسی به دلایل مختلف برای سلامتی شما حیاتی است. عناصر جسمی و عاطفی رابطه زندگی جنسی سالم دارای مزایای زیاد از جمله: کنترل فشار خون، سلامت قلب و کاهش استرس است. با این حال برای برخی افراد ، رابطه جنسی منبع اضطراب و نگرانی زیادی است.
اختلال عملکرد جنسی می تواند منجر به عوارض رابطه، از بین رفتن اعتماد به نفس و بسیاری از اثرات منفی دیگر شود.

سکس تراپی یک رویکرد یکپارچه برای درمان و رفع چالش های اساسی است. اختلالات جنسی ممکن است از نگرانی های روانی مانند اضطراب، استرس و مشکلات اعتماد به نفس سرچشمه گیرند.
دکتر سکس می تواند به افراد و زوجین کمک کند تا راهی برای برقراری ارتباط صریح و صادقانه پیدا کنند تا بتوانند از طریق هرگونه نگرانی یا چالش به سمت زندگی جنسی سالم و شاد عمل کنند

سوالات متداول سکس تراپی

سوالات متداول سکس تراپی

۱. مشاوره جنسی چیست؟

مشاوره جنسی یک استراتژی برای بهبود عملکرد جنسی و درمان اختلال عملکرد جنسی است. این شامل اختلالات جنسی مانند انزال زودرس یا انزال تاخیری، اختلال در نعوظ، عدم علاقه جنسی یا برانگیختگی و رابطه جنسی دردناک (واژینیسموس و دیسپارونیا) است.

۲. سکس تراپ کیست؟

به روانشناسانی که با دانش لازم در ارتباط با مسائل زناشویی و مشکلات جنسی به زوجین کمک کرده و روش های صحیح رابطه جنسی را آموزش می دهد سوپر سکسی تراپ گویند.

۳. آیا راه حلی برای زود انزالی همسرم وجود دارد؟

بله شما عزیزان می توانید با مراجعه به مرکز سکس تراپی پیروزی بصورت تلفنی و یا حضوری مشکل همسرتان را برطرف نمایید.

۴. آیا برای رفع مشکلات جنسی باید دارو مصرف کرد؟

ابتدا شما باید به سکس تراپ مراجعه نمایید و تحت درمان آن ها با روش هایی که بیان می کنند قرار گیرید بعد از بررسی نتایج حاصل مشاوره سکس تراپی ممکن است تحت درمان دارویی برای کنترل برخی عوامل قرار بگیرید.

  واحدهای متمرکز

روانشناسان حضوری 4
روانشناسان آنلاین ۱۱
تعداد شعب ۲
مراجعان راضی ۷۶۹۲
سال‌های فعالیت ۱۰

  ساعت کار

شنبه تا چهارشنبه 8:00 – 17:00
پنج شنبه هماهنگی
جمعه تعطیل

تماس۱ : ۰۲۱۷۷۴۳۱۶۴۹

تماس۲ : ۰۲۱۲۶۵۶۹۰۳

 دریافت نوبت

برای دریافت نوبت با کلینیک پیروزی درارتباط باشید:

مشاوران کلینیک روانشناسی پیروزی

در کلینیک تخصصی پیروزی سعی شده تا از بهترین مشاوران روانشناسی، مشاوران خانواده و افراد متخصص در حوزه کسب‌وکار جهت مشاوره استفاده شود.

آقای دکتر
آقای دکترمحمد پیروزی
مشاوره فردی (افسردگی اضطراب و اختلالات رفتاری)، زوج درمانگر، مشاوره خانواده، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره کسب‌و‌کار، مشاوره رابطه، گروه درمانی با رویکرد طرحواره درمانی و cbt مدرس و برگزار کننده کارگاه‌های روانشناسی.
خانم دکتر
خانم دکترسمیرا ابراهیم
مشاوره فردی (اضطراب، وسواس، افسردگی و سایر اختلالات رفتاری)، مشاوره پیش از ازدواج، زوج درمانگر، مشاور خانواده، درمانگر اختلالات شخصیت، طرحواره درمانگر، درمانگر شناختی-رفتاری، و برگزار کننده کارگاه های آموزشی و گروه درمانی.