مشاوره آنلاین روانشناسی

مرکز تخصصی مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی، به عنوان درمان الکترونیکی، مشاوره الکترونیکی یا مشاوره سایبری شناخته می شود، شامل ارائه خدمات روانشناسی از طریق اینترنت است. این می تواند از طریق ایمیل، پیام رسان واتساپ، کنفرانس ویدیویی، چت آنلاین، پیام رسانی رخ دهد.
مشاوره آنلاین می تواند در زمان واقعی انجام شود، مانند مکالمات تلفنی و پیام رسانی. دلایل زیادی وجود دارد که چرا فرد ممکن است گزینه مشاوره آنلاین را انتخاب کند. برای آگاهی از نحوه عملکرد مشاوره آنلاین روانشناسی کلینیک پیروزی به خواندن خود ادامه دهید.

مشاوره آنلاین روانشناسی درمانی است که از طریق اینترنت انجام می شود. این خدمات را می توان از طریق تلفن، ویدئو و … برگزار کنید.
این صنعت در دهه گذشته رشد قابل توجهی داشته است زیرا نیاز واقعی مردم را برآورده می کند: تحقیقات نشان داده است که 70٪ از مردم به درمان سنتی و مطب دسترسی ندارند به همین خاطر به مشاوره آنلاین رو آوردن.
شما حتی اگر در ساعات غیر متعارف کار می کنید، بچه دارید، به وسایل حمل و نقل مطمئن دسترسی ندارید می توانید با مشاوره آنلاین روانشناسی نیاز خود را بر طرف کنید.
مشاوره آنلاین خانواده در سال 1998 به طور ناگهانی محبوب شد زیرا مردم به دنبال کمک حرفه ای برای مقابله با پیامدهای عاطفی و ذهنی بابت کوید 19 شدند.

مشاوره چیست؟

کمتر کسی را پیدا می‌کنید که با معنای روان درمانی آشنا نباشد و نداند که کار روانشناسی و مشاوره دقیقا چیست؟!
مشاور روانشناسی، فردی است که در زمینه روان درمانی و مشاوره روانی به افراد تخصص خود را گرفته است.
مشاور می‌تواند خدمات مشاوره آنلاین یا حضوری را در اختیار شما قرار دهد و شما را برای دریافت بهترین درمان یاری کند. مشاوره آنلاین و مشاوره حضوری یکی از مهم‌ترین خدمات مشاوره و روان درمانی است که امروزه رشد زیادی داشته است و مشاور می‌توان به کمک یکی از این شیوه‌ها، خدمات خود را ارائه دهد.

مشاوره آنلاین روانشناسی چیست؟

child

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، امکان دریافت خدمات در تمامی حوزه های علمی و درمانی افزایش یافته است.
مشاوره روانشناسی شرکت در کارگاه های روانشناسی عمومی برای همه ی افراد لازم است تا بتوانند مشکلات و بحران های زندگی خود را به خوبی حل کرده و پشت سر بگذارند.
بسیاری از مردم مشاوره آنلاین روانشناسی را ترجیح می دهند زیرا اغلب راحت تر، خصوصی تر و مقرون به صرفه تر از جلسات حضوری است.
پلتفرم‌های آنلاین همچنین کمک می‌کنند تا درمان برای افرادی که محدودیت زمانی دارند، باید در خانه بمانند یا در مناطق دورافتاده زندگی می‌کنند، قابل دسترس‌تر شود.

ارتباط از راه دور بین یک روانشناس و مشتری مفهومی جدید نیست. امروزه تعداد زیادی سایت وجود دارد که اطلاعات سلامت روان و همچنین کلینیک های الکترونیکی درمانی را ارائه می دهند. همانند کلینیک پیروزی که قادر است خدمات روانشناسی را بصورت آنلاین به شما عزیزان ارائه دهد.

رشد مشاوره آنلاین و خدمات بهداشت روان باعث شده است تا انجمن بین المللی بهداشت روان بصورت آنلاین ایجاد شود. این افزایش چشمگیر در دسترس بودن خدمات درمانی آنلاین، نیاز به اطلاعات و دستورالعمل هایی را برای مشتریان علاقه مند به دریافت خدمات بهداشت روان از طریق اینترنت ایجاد کرده است.

در سال های اخیر، سایت ها و برنامه های آنلاین اختصاص داده شده به خدمات بهداشت روان به طور فزاینده ای محبوب شده اند.

شیوع تلفن های هوشمند منجر به تعدادی از گزینه های مبتنی بر برنامه شده است که در دسترس بوده و اغلب کاملاً مقرون به صرفه است. شواهد همچنین به طور فزاینده نشان می دهد که چنین گزینه هایی ممکن است گزینه درمانی مؤثر برای برخی از افراد باشد.

مزایای مشاوره آنلاین روانشناسی در مقایسه با مشاوره حضوری

مشاوره آنلاین می تواند زمان کمتری را از روز کاری شما بگیرد و یا دیگر نگران ترافیک نباشد.
برای ملاقات با روانشناس خود نیازی به مسافت های طولانی ندارید. یک شماره بگیرید یا وارد یک سایت شوید، و جلسه می تواند در هر کجا که راحت هستید برگزار کنید.
مشاوره آنلاین نوجوانان برای بسیاری از افراد، به ویژه جوانان یا کسانی که اغلب از فناوری استفاده می کنند، بسیار راحت است.
افراد بیشتری از ایمیل، وبینارها و پیام‌های متنی برای برقراری ارتباط استفاده می‌کنند، و این می‌تواند برای آنها راحت‌تر باشد. در برخی از جوامع روستایی، نزدیکترین دفتر روانشناس ممکن است یک یا دو ساعت با ماشین فاصله داشته باشد.
برخی از افراد مبتلا به بیماری های مزمن یا معلولیت ممکن است نتوانند رانندگی کنند یا به راحتی نتوانند خانه خود را ترک کنند. در این شرایط، مشاوره آنلاین روانشناسی یا تلفن ممکن است تنها گزینه کمک به آنها باشد.

 • امکان برقراری ارتباط بین مشاور و مراجع از هر جای دنیا فراهم است
 • نیازی به صرف هزینه برای رفتن به دفتر مشاوره نیست
 • از هر جای دنیا می توانید با مشاور مورد نظرتان صحبت نمائید
 • در وقت مراجع و مشاور صرفه جویی بسیار زیادی می شود
 • تاثیر گذاری بسیار بیشتری نسبت به انواع مشاوره های غیر حضوری دیگر دارد
 • بسیار آسان انجام می شود و نیاز به علم و دانش بالایی ندارد

مزایای مشاوره آنلاین روانشناسی

child

در این دوران مدرن که یک انقلاب باورنکردنی در فناوری رایانه رخ داده است، بیش از یک میلیون نفر همچنان از خدمات آسان و دسترسی سریع که توسط این فناوری ها در دسترس است، آرامش می یابند.
درمان آنلاین به عنوان محصولی از چنین انقلابی توانسته است روان درمانی مبتنی بر اینترنت را به راحتی در دسترس، ایمن و مؤثر برای افراد نیازمند فراهم کند.

مشاوره آنلاین روانشناسی می تواند زمان کمتری از محل کار یا روز کاری شما بگیرد. برای ملاقات با روانشناس خود نیازی به حضور شما نیست. شماره گیری کنید یا به یک سایت وارد شوید و در جلسه حضور پیدا کنید.

ارتباطات آنلاین برای بسیاری از افراد به ویژه بزرگسالان جوان یا افرادی که اغلب از فناوری استفاده می کنند بسیار راحت است.
افراد بیشتری برای برقراری ارتباط از طریق ایمیل، وبینارها و پیام رسان ها استفاده می کنند و به نظر می رسد راحت تر از صحبت کردن با شخص باشد، به خصوص هنگام آشکار کردن اطلاعات شخصی.

در بعضی از جوامع روستایی، نزدیکترین دفتر روانشناسی ممکن است یک ساعت یا حتی دو ساعت با ماشین فاصله داشته باشد.
برخی از مبتلایان به بیماری های مزمن یا معلولیت ممکن است نتوانند رانندگی کنند و یا به راحتی قادر به ترک خانه خود نیستند. در این شرایط، درمان مبتنی بر وب یا تلفنی ممکن است تنها گزینه برای کمک باشد.

معایب مشاوره آنلاین چیست؟

از جمله معایب مشاوره آنلاین این است که این نوع روش مشاوره برای درمان اختلالات روانشناختی شدید و اختلالات شخصیت مناسب نیست.
در واقع امکان اجرا و بگارگیری برخی از شیوه های مداخلات درمانی به صورت مجازی و آنلاین امکانپذیر نیست و نیاز است که روانشناس و درمانجو حتما تعامل مستقیم و رو در رو داشته باشند. البته چنین موردی فقط در مورد برخی از اختلالات و شیوه های درمانی صدق می کند و اینطور نیست که اجرای روش های درمانی در درمان هیچیک از اختلالات به صورت آنلاین موثر نباشد. مشاوره آنلاین روانشناسی برای چه افرادی مناسب نیست؟
علی رغم همه فواید مشاوره آنلاین، چهار دسته از مراجعین بهتر است از آن استفاده نکنند افرادی که تمایلات جدی به خودکشی دارند.
افرادی که تماس خود را با واقعیت از دست داده اند. به عبارت دیگر بیمارانی که اختلالات شدید روانی دارند از جمله بیماران اسکیزوفرنی. افرادی که برای درمان بیماری خود نیاز به مصرف دارو دارند افرادی که اعتیاد دارند و مواد مخدر مصرف می کنند نباید از مشاوره آنلاین روانشناسی برای فردی که مبتلا به یک اختلال روانی شدید است، یا از افکار مربوط به خودکشی یا خود آسیب زنی رنج می برد استفاده کنیم. افراد مبتلا به اعتیادهای جدی یا علائم شدیدتر یک اختلال روانی باید تحت یک درمان جامع تر از مشاوره آنلاین قرار گیرند.

child

آیا سایت یا اپلیکشین مشاوره آنلاین روانشناسی ایمن است؟

آیا اطلاعاتی که من ارائه می دهم محرمانه باقی می ماند؟ روانشناسان اطمینان می دهند که مراجعین از فضای امن و شخصی برای به اشتراک گذاشتن مباحث، افکار و احساسات عمیقاً شخصی و بعضاً دشوار برخوردار هستند.
سایت یا برنامه ای که شما با درمانگر ارتباط برقرار می کنید باید دارای ضریب امنیت و اطمینان بالا باشد. نکته حائز اهمیت در انواع مشاوره ها از جمله مشاوره آنلاین این است که برای پیشبرد صحیح روند درمان به سطحی از شناخت مشخصات فردی مراجع نیاز است.
بنا براین دور از ذهن نیست که بخشی از اطلاعات شخصی و خصوصی مراجع نزد مشاور به امانت گذاشته می شود. از این رو محرمانه نگهداشتن اسرار و حفظ اطلاعات شخصی مراجع جز مسیولیت های حرفه ای و مهم مشاور است.

خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی در کلینیک پیروزی

مشاوره آنلاین روانشناسی در کلینیک پیروزی در زمینه مشاوره و روانشناسی خدمات بسیاری ارائه می کند از جمله این خدمات عبارتند از:

مشاوره ازدواج، مشاوره خانواده، مشاوره زناشویی، مشاوره بالینی، مشاوره جنسی و سکس تراپی، مشاوره فردی، مشاوره شغلی، مشاوره تحصیلی، مشاوره خیانت، مشاوره طلاق، مشاوره کودک، مشاوره نوجوان، مشاوره تلفنی، کارگاه آموزشی، کارگاه روانشناسی و …

کلینیک پیروزی با کادری مجرب همواره می کوشد با نیروی متخصص خود بهترین ها را در کمترین زمان بصورت حضوری، تلفنی و آنلاین ارائه دهد.
در واقع این کلینیک می کوشد با استفاده از روش های نوین و دانش پیشرفته به مسائل روانشناختی بپردازد و بهترین راه حل را برگزیند.

مرکز مشاوره کلینیک پیروزی از بهترین مرکز مشاوره در تهران است که روانشناسان فوق تخصص و حرفه ای مشغول به خدمات رسانی هستند و خدمات متنوعی را ارائه می دهند و تنها هدف ما سلامت روان شما عزیزان است.

برای آشنایی بیشتر با این کلینیک تخصصی پیروزی می توانید ما را در صفحه اصلی کلینیک پیروزی و همچنین از طریق شبکه های اجتماعی ( اینستاگرام، تلگرام و واتساپ ) و شماره تماس های درج شده دنبال کنید.

نحوه کار مشاوره آنلاین روانشناسی

مشاوره آنلاین روانشناسی از طریق واتساپ، ایمیل، تلگرام و اینستاگرام انجام می شود. شما عزیزان جهت بهره مندی از مشاوره آنلاین لازم است در شبکه های اجتماعی عضو شوید.
به طور معمول در اولین جلسه مشاوره آنلاین شما با مشاور خود آشنا خواهید شد. مشاورین در جلسه های ابتدایی از شما می خواهند تا در مورد مسائل و مشکلاتتان صحبت کنید.
پس از گذشت چندین جلسه شما قادر خواهید بود در مورد تمامی مسائل، احساسات و رفتار های خوب و بدتان با مشاور صحبت کرده و از او کمک بگیرید.

درمانگر از شما سؤالاتی می پرسد که شما را به درک بهتر و کامل تری در ارتباط با مشکلتان برساند. بیشتر درمانگران با استفاده از تکنیک ها از شما می خواهند تا بتوانید مشکلاتتان را مدیریت و کنترل نمایید. اغلب جلسات آنلاین با یک تمرین به پایان می رسند.

درمانگران آنلاین باید قوانین و دستورالعمل های تعیین شده توسط موقعیت جغرافیایی خود را رعایت کنند. درمانگران فقط باید در محدوده خود عمل کنند.

مشاوران باید در روش های درمانی آنلاین، دانش، آموزش و نظارت را بدست آورند. این شامل آموزش رسمی (دوره های دانشگاهی) ، آموزش غیررسمی (کارگاه ها و همایش ها) و نظارت بالینی (بصورت آنلاین) می شود.

درمانگران آنلاین باید درک کاملی از فناوری داشته باشند. این شامل چگونگی استفاده از ابزارهای مورد نیاز برای ارائه روان درمانی به صورت آنلاین و چگونگی اطمینان از خصوصی و ایمن بودن اطلاعات مشتری است.

در حالی که تحقیقات به طور فزاینده ای نشان می دهد که مشاوره آنلاین روانشناسی می تواند گزینه ای مؤثر باشد، به این معنی نیست که مناسب همه باشد.
اشکال جدی تر بیماری روانی، از جمله اعتیاد به مواد و شرایط روانپزشکی از جمله افسردگی شدید و اسکیزوفرنی، بیش از آنچه که درمان آنلاین ارائه می دهد، نیاز است.

مزیت مشاوره آنلاین روانشناسی نسبت به مشاوره حضوری

child

در حالی که مشاوره آنلاین روانشناسی چالش هایی را ارائه می دهد، بسیاری از بیمارانی که از روش های درمانی مشاوره آنلاین استفاده کرده اند، راضی هستند.
در بررسی مطالعات منتشر شده بیمارانی که از طریق کنفرانس ویدئویی از سلامت روان استفاده می کنند، “سطح بالایی از رضایت” را گزارش کردند.

تحقیقات همچنین نشان می دهد که درمان آنلاین ممکن است در معالجه تعدادی از موضوعات بهداشتی مؤثر باشد.
این خبر خوب برای بسیاری از افراد، به ویژه کسانی است که در مناطق روستایی زندگی می کنند که دسترسی به خدمات بهداشت روان محدود است.

مشاوره آنلاین برای همه مناسب نیست، اما مواقعی وجود دارد که افراد ممکن است این رویکرد را ترجیح دهند. به عنوان مثال، کسانی که از حضور در مشاوره حضوری ناراحت هستند، ممکن است از گزینه های مبتنی بر اینترنت بهره مند شوند.

خدمات مشاوره آنلاین مزایا و معایبی دارد که باید با دقت مورد بررسی قرار گیرد. راحتی اغلب به عنوان یکی از بزرگترین مزایا ذکر می شود در حالی که فناوری غیرقابل اعتماد و عدم پوشش بیمه، از عوامل جانبی بالقوه است.

قبل از اینکه تصمیم بگیرید که آیا مشاوره آنلاین برای شما مناسب است یا مشاوره حضوری! در مورد موضوعاتی از قبیل محرمانه بودن، مباحث اخلاقی و حقوقی و همچنین صلاحیت های مشاوران آنلاین فکر کنید.

هزینه مشاوره آنلاین روانشناسی

استفاده از یک مشاوره آنلاین روانشناسی بیشتر وقت ها صرفه جویی در هزینه است. این عاقلانه است که هزینه های خود را مانند قبض برق در بودجه خود تعیین کنید و هزینه های خود را برنامه ریزی کنید.

بیشتر درمان های آنلاین با هزینه کم و بسیار مقرون به صرفه است. برخی از ارائه دهندگان بیمه درمانی خدمات روانشناسی آنلاین را پوشش می دهند و شما باید در نظر داشته باشید که آیا بیمه درمانی می تواند بر کیفیت خدمات مشاوره آنلاین تأثیر بگذارد یا خیر.
شما عزیزان می توانید جهت اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه مشاوره آنلاین روانشناسی با کارشناسان کلینیک پیروزی تماس حاصل نموده و از هزینه ها با خبر شوید.

“برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت مشاوره فردی با شماره های 02177410792 ، 02177431649 ، 02177431523 ، 09203855016 تماس بگیرید.“

چرا کلینیک پیروزی؟

مشاوره آنلاین روانشناسی انواع مختلفی از درمان را ارائه می دهد، مانند درمان رفتاری شناختی، که اثبات شده است و روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید، مانند چت زنده، پیام رسانی نامحدود، جلسات ویدئویی، واتساپ و ایمیل. علاوه بر انواع درمانی، مشاوران کلینیک پیروزی مجوز دارند.
مشاوران کلینیک پیروزی در انجمن بهداشت روان در ایران واجد شرایط هستند و نیازهای بهداشت روان جامعه را تأمین می کنند.
آن ها در روانپزشکی تخصص دارند. شما عزیزان می توانید از طریق شماره تماس های درج شده با کارشناسان ما جهت مشاوره آنلاین در ارتباط باشید.

سوالات متداول مشاوره آنلاین روانشناسی

child
 • آیا یک مشاوره آنلاین می تواند زوج درمانی را ارائه دهد؟

  اگر با همسر خود مشاجره دارید، یک مشاوره آنلاین می تواند کمک کند.

  خوشبختانه، درمان آنلاین برای روابط واقعی است و با ارائه روش درمانی در حال حاضر می تواند به کسانی که استدلال می کنند کمک کند. یک درمانگر با شگفتی کار می کند زیرا آن ها افرادی هستند که وقتی دو نفر مشغول رسیدن به موقعیت مشترک هستند، می توانند به عنوان واسطه عمل کنند.

 • آیا یک درمانگر آنلاین برای افسردگی، اضطراب یا اختلال دوقطبی مفید است؟

  یکی از بزرگترین تهدیدات برای سلامت روان شما گاهی اوقات از درون به وجود می آید. مشاوره آنلاین به هرگونه مشکل سلامت روان شما، به ویژه افسردگی کمک می کند.
  وقتی افسرده هستید شما فقط می خواهید در رختخواب دراز بکشید و در تلفن خود باشید، و یک برنامه درمانی برای این وضعیت مناسب است و هنوز هم می توانید پشتیبانی عاطفی پیدا کنید.

  در صورت اضطراب، مشاوره آنلاین روانشناسی نیز می تواند به سلامت روان شما کمک کند. هنگامی که شما اضطراب شدید دارید، صحبت کردن با یک درمانگر در حال حاضر می تواند به شما آرامش دهد. آن ها می توانند با ارائه روشی برای شناسایی هرگونه محرک، به سلامت روان شما کمک کنند.

  سرانجام، ما اختلال دوقطبی داریم. یک مشاوره آنلاین روانشناسی می تواند نوسانات روحی شما را پیگیری کند و به شما کمک می کند تا به تصمیمات خود توجه داشته باشید.

 • چگونه یک مشاور آنلاین مناسب پیدا کنم؟

  برای یافتن نوع مناسب مشاور آنلاین و صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه توصیه می شود به کلینیک پیروزی مراجعه نمایید.

 • مدت زمان و فراوانی جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی چقدر است؟

  یکی از مزایای استفاده از روش درمانی آنلاین این است که شما نیازی به ناراحتی خود در مورد برنامه ریزی جلسات ندارید، می تواند کوتاه تر باشد و همچنین می تواند به راحتی شما برنامه ریزی شود. بسیار مشتری پسند است.
  شما می توانید مدت زمان جلسات درمانی خود و مکرر بودن جلسات را، تصمیم بگیرید.

سخن آخر مشاوره روان درمانی یکی از نیازهای ضروری و بسیار مهمی است که هر کسی در زندگی خود به آن نیاز دارد. برای رفع این نیاز می‌بایست از یک روانشناس یا مشاور متخصص کمک بگیرید. اگر فرصت مناسب برای مراجعه حضوری را ندارید، می‌توانید شیوه مشاوره آنلاین را انتخاب کنید.
در این مطلب سعی کردم به صورت خلاصه درباره مشاوره آنلاین و فواید آن صحبت کنم. اگر در شهر یا کشور دیگری زندگی می کنید و به مشاوره آنلاین روانشناسی متبحر دسترسی ندارید، یا اگر صحبت کردن درباره مشکلات تان و یا رفت و آمد برایتان سخت است می توانید از دكتر روانشناس خوب در تهران استفاده کنید.

  واحدهای متمرکز

روانشناسان حضوری 4
روانشناسان آنلاین ۱۱
تعداد شعب ۲
مراجعان راضی ۷۶۹۲
سال‌های فعالیت ۱۰

  ساعت کار

شنبه تا چهارشنبه 8:00 – 17:00
پنج شنبه هماهنگی
جمعه تعطیل

تماس۱ : ۰۲۱۷۷۴۳۱۶۴۹

تماس۲ : ۰۲۱۲۶۵۶۹۰۳

 دریافت نوبت

برای دریافت نوبت با کلینیک پیروزی درارتباط باشید:

Icon

مشاوران کلینیک روانشناسی پیروزی

در کلینیک تخصصی پیروزی سعی شده تا از بهترین مشاوران روانشناسی، مشاوران خانواده و افراد متخصص در حوزه کسب‌وکار جهت مشاوره استفاده شود.

آقای دکتر
آقای دکترمحمد پیروزی
مشاوره فردی (افسردگی اضطراب و اختلالات رفتاری)، زوج درمانگر، مشاوره خانواده، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره کسب‌و‌کار، مشاوره رابطه، گروه درمانی با رویکرد طرحواره درمانی و cbt مدرس و برگزار کننده کارگاه‌های روانشناسی.
خانم دکتر
خانم دکترسمیرا ابراهیم
مشاوره فردی (اضطراب، وسواس، افسردگی و سایر اختلالات رفتاری)، مشاوره پیش از ازدواج، زوج درمانگر، مشاور خانواده، درمانگر اختلالات شخصیت، طرحواره درمانگر، درمانگر شناختی-رفتاری، و برگزار کننده کارگاه های آموزشی و گروه درمانی.